KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11402006
nr 1140 2006
César Baldaccini
(1921-1998), Frankrike
Tusch, César Baldaccini (1921-1998), sign och daterad 1980, motivet: 21x20
César Baldaccini, fransk skulptör född 1921, död 1998..
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:51:51
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
César Baldaccini
Läs mer om César Baldaccini